Wczytywanie...
2024-01-11
Twoje zadania
  • Fakturowanie oraz realizacja zamówień;
  • Przyjmowanie, wprowadzanie do systemu ERP (Enova) zamówień oraz ich realizacja;
  • Pakowanie towaru, rozkładanie na magazynie;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej;
  • Dbanie o zgodność stanów magazynowych /terminów ważności i bezpieczeństwo przechowywania towarów;
  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z realizacją zamówienia;
  • Dbanie o zachowanie płynności, rotacji towarów na magazynie;
Nasze oczekiwania
  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Zaangażowanie i energicznego podejście do pracy;
  • Znajomość oprogramowania funkcjonującego w środowisku Windows (Word, Excel);
  • Skrupulatność oraz rzetelność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;
  • pakiet socjalny: Karta MultiSport, prywatna Opieka Medyczna, bilety do kina, spotkania Integracyjne;
  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach;
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Consultronix
Profil firmy
Branża
Technologia
Liczba pracowników
100
Założone w
1987
Miasto
Balice