Wczytywanie...
2024-01-04
Zadania:
  • Rozpoznawanie specyficznych wymagań APQP klientów i opracowywanie sposobów ich osiągania (we współpracy z Liderami Projektów),
  • Identyfikowanie i wskazywanie zagrożeń jakościowych w trakcie przeglądów projektu,
  • Udział w przeglądach technicznych,
  • Analiza źródeł niezgodności pojawiających się w fazie budowy prototypów i części przed-produkcyjnych,
  • Analiza zdolności procesu dla charakterystyk kluczowych i koordynacja, wprowadzenia działań korygujących,
  • Wsparcie procesu rozwoju i tworzenie dokumentów jakościowych (np. PFD,D/P FMEA,CP),
  • Uaktualnianie i nadzorowanie listy spraw do rozwiązania wynikających z APQP,
  • Udział w procesie zatwierdzania części do produkcji (PPAP),
  • Zapewnienie zgodności z  norma IATF 16949 oraz  specyficznymi wymaganiami klientów,
  • Wspieranie Zespołu ds. Projektu w procesie rozwiązywania problemów technicznych i jakościowych,
  • Wspieranie wewnętrznych i zewnętrznych audytów.
Wymagania:
  • Tytuł magistra inżyniera,
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • Doświadczenie w komunikacji z klientem,
  • Znajomość specyficznych wymagań klientów OEM będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w rozwoju nowych projektów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Wiedza z zakresu APQP oraz narzędzi jakościowych ( FMEA, MSA, SPC, itp.),
  • Znajomość standardów AIAG, VDA,
  • Min 4 lata doświadczenia w pracy w dziale ds. Zapewnienia Jakości,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność (częste podróże służbowe).
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet medyczny pracownika i członków najbliższej rodziny,
  • Różnorodny pakiet socjalny (Multisport, bony świąteczne, paczki dla dzieci),
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • Możliwość skorzystania z zajęć prowadzonych przez Fizjoterapeutów (masaże biurowe, zajęcia pilates, zdrowego kręgosłupa),
  • Owocowe wtorki,
  • Wsparcie pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (możliwość uzyskania pożyczki pracowniczej na korzystnych warunkach),
  • Dodatkowy urlop okolicznościowy oraz stażowy,
  • Przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników),
  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive,
  • Ciekawe podróże służbowe.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
BWI Group
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
1831
Założone w
2009
Miasto
Balice