Wczytywanie...
2024-01-15

Twój zakres obowiązków

– Wykonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych

– Realizacja okresowych przeglądów

– Serwis maszyn i urządzeń produkcyjnych

– Współpraca z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi

– Planowanie i zamawianie części, których potrzebujesz

Nasze wymagania

– Wykształcenie średnie techniczne, np. mechanik / elektryk

– Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem

– Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

Docenimy także:

·      Zainteresowanie tematami automatyki, hydrauliki siłowej i pneumatyki

·      Uprawnienia SEP

·      Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

·      znajomość sterowania PLC i CNC

Kiedy Ty będziesz dbać o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

·      pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia

·      coroczny system podwyżek

·      premie roczne

·      system nagród KAIZEN

·      pracę przy zróżnicowanym parku maszynowym rozbudowywanym o najnowsze rozwiązania techniczne

Stabilne zatrudnienie:

·      bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

·      pracę z doświadczonym zespołem oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności

·      możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

·      darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Kraków, Mateczny, Kozłówek, Wieliczka, Broniszów, Kazimierza Wielka, Proszowice, Posądza, Igłomia, Zabierzów, Wola Batorska, Bochnia, Proszówki, Damienice, Kłaj, Szarów, Węgrzyce Wielkie)

Dodatkowe benefity:

·      karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny

·      dofinansowanie do kolonii dla dzieci

·      bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne

·      ubezpieczenie grupowe

·      prywatna opieka medyczna

·      wczasy pod gruszą

·      szkolenia techniczne przeprowadzane przez profesjonalne firmy

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Liczba pracowników
2000
Założone w
1961
Miasto
Niepołomice