Wczytywanie...

CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe
  • Dodatkowe wynagrodzenie za każdą prowadzoną zmianę
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska
  • Możliwości rozwoju i awansu na Zastępcę Kierownika Sklepu
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Posiadających doświadczenie  w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Zaangażowanych, rzetelnych i nastawionych na realizację celów
  • Chętnych do nauki i rozwoju
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej
  • Nastawionych na współpracę
  • Mile widziane doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Samodzielne prowadzenie zmiany, bądź w obecności  Kierownika Sklepu od kilku do kilkunastu dni w miesiącu, poprzez organizację pracy zespołu, wyjaśnianie reklamacji z klientami sieci, przyjmowanie i kontrolę dostaw .
  • Zamawianie pieczywa oraz przygotowanie sklepu do inwentaryzacji
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
  • Wykładanie towaru oraz dbanie o właściwy sposób ekspozycji
  • Praca z kolektorem oraz systemem SAP
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Biedronka
Profil firmy
Branża
Sprzedaż/Obsługa klienta
Liczba pracowników
60000
Założone w
1995
Miasto
Warszawa