Wczytywanie...
2024-01-14

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie danych i sporządzanie deklaracji podatkowych – w szczególności w obszarze podatków pośrednich (VAT, akcyza)
  • Sporządzanie raportów z weryfikacji i rozliczeń podatkowych w  obszarze podatków pośrednich
  • Gromadzenie odpowiednich danych i dokumentacji wspierającej w procesie zgodności podatkowej
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (np. Urzędy Skarbowe)
  • Bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych w ujęciu podatkowym
  • Przestrzeganie operacyjnych standardów i procedur podatkowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zrozumienia, analizy danych
  • Aktywne uczestnictwo w pracach zespołu
  • Identyfikowanie obszarów wymagających ulepszeń oraz wprowadzanie usprawnień

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze finansów
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub prawnicze)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Dobra praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Mile widziana znajomość SAP, innych programów księgowych.
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • Zorientowanie na cele oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Liczba pracowników
86000
Założone w
1907
Miasto
Kraków