Wczytywanie...
2024-01-14

Specjalista ds podatku CIT

Jeśłi chcesz rozwijać swoją karierę w największym cetrum finansowym w Europie dołącz do Shell w Krakowie i poznaj możliwości jakie daje praca w dziale rozliczania podatków bezpośrednich. Obsugujemy regiony takie jak LATAM i Kanada, a nasze centrum daje szerokie możliwości rozwoju w zakresie podatków bezpośrednich, pośrednich jak i działu analiz finansowych i księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Obliczenie podatku dochodowego kwartalnie oraz rocznie
  • Obliczanie odroczonego podatku dochodowego
  • Zapewnienie terminowego składania deklaracji podatkowych
  • Zapewnienie terminowego wyliczenia podatku dochodowego do sprawozdań finansowych
  • Wsparcie zespołu w procesie przygotowania odpowiedzi na zapytania audytorów podatkowych
  • Współpraca z innymi działami finansowymi

Wymagania:

  • 1-3 lat doświadczenia w księgowości oraz sprawozdawczości ustawowej z dobrą znajomością podatków bezpośrednich
  • Studia kierunkowe (ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość)
  • Umiejętność współpracy z osobami na wysokich stanowiskach regionalnych
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem
  • Umiejętnść zarządzania czasem i terminowość
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Liczba pracowników
86000
Założone w
1907
Miasto
Kraków