Wczytywanie...
2024-01-28

Zakres obowiązków

  • analiza obecnych standardów raportowania i proponowanie nowych rozwiązań uwzględniających potrzeby biznesu,
  • udział w budżetowaniu oraz w raportowaniu zarządczym Grupy Kapitałowej,
  • aktywny udział w budowaniu, wdrażaniu i rozwoju narzędzi IT w zakresie kontrolingu i raportowania (ERP, BI),
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • bieżąca współpraca z wszystkimi działami w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy i kontroli,
  • przygotowywanie cyklicznych prognoz finansowych.

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w raportowaniu zarządczym i w procesach budżetowania,
  • wykształcenie wyższe (mile widziana: ekonomia, finanse, rachunkowość, matematyka),
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, umiejętność pracy na dużych bazach danych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (min. B1),
  • dokładność i terminowość w realizowaniu zadań,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • otwartość na nowe rozwiązania i umiejętność wprowadzania ich w życie.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się spółce giełdowej o międzynarodowym zasięgu;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • rabat na nasze produkty;
  • 2 dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku;
  • dodatek urlopowy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • kartę MultiSport;
  • pracę w modelu hybrydowym;
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Liczba pracowników
193
Założone w
2007
Miasto
Kraków