Wczytywanie...
2024-01-16
Twój zakres obowiązków
  • spawanie kotłów
  • spawanie elementów i detali kotłów
  • wykonywanie zleconych prac spawalniczych
Nasze wymagania
  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG/TIG (mile widziany aktualny certyfikat)
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy i kwalifikacji
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • pakiet benefitów (bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu sportowego, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji we współpracy z wykwalifikowanymi spawaczami i instruktorami spawalnictwa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Liczba pracowników
3000
Założone w
1896
Miasto
Wieliczka