Wczytywanie...
2024-01-13

Cel stanowiska:

Koordynowanie i efektywne prowadzenie projektów wdrożeniowych oraz innych zleconych przez Zarząd. Zapewnienie optymalnego doboru narzędzi i zasobów dla terminowej realizacji celów poszczególnych projektów.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i efektywne prowadzenie projektów wdrożeniowych i innych zleconych przez Zarząd,
  • Kontrola budżetu i zarządzanie harmonogramem prac nad projektami,
  • Nadzór i przygotowanie rocznego budżetu CAPEX / OPEX oraz kontrolowanie jego realizacji,
  • Proaktywne działania w celu optymalizacji prowadzenia projektów,
  • Proaktywna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa,
  • Wspieranie Prezesa Zarządu w decyzjach dotyczących zarządzania projektami,
  • Prowadzenie rejestru projektów i raportowanie statusu,
  • Pogłębianie wiedzy o platformie technologicznej firmy,
  • Monitorowanie projektów prowadzonych w SMA pod kątem wpływu na lokalne projekty,
  • Zapewnienie właściwego środowiska dla ciągłego doskonalenia procesów.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w kierowaniu projektami w przedsiębiorstwie produkcyjnym,
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • Język angielski – C1/C2,
  • Prawo jazdy kat. B.

Wiedza specjalistyczna:

  • Mile widziany certyfikat PMI,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi zarządzania projektami,
  • Wiedza z zakresu Six Sigma / Lean Management,
  • Wiedza z zakresu analityki finansowej.

Znajomość systemów i programów IT:

  •  Pakietu Microsoft Office – zaawansowany,
  •  System ERP XL (lub podobnego) – podstawowy.

Umiejętności ogólne:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, planistyczne, komunikacyjne i pracy w zespołach interdyscyplinarnych,
  • Świadomość kosztowa,
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Zdolność adaptacji do zmian,
  • Zorientowanie na rozwój zawodowy i poszerzanie kompetencji.

#bethechange Czekamy na Twoją aplikację.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
SMA Magnetics
Profil firmy
Liczba pracowników
1000
Założone w
1981
Miasto
Modlniczka