Wczytywanie...
2024-01-13

Cel stanowiska:

  Zapewnienie dostępności niezbędnych materiałów do bieżącej produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zamówień materiałowych do bieżącej produkcji,
  • Wystawianie dokumentów magazynowych w ERP XL,
  • Terminowe dostarczanie niezbędnych materiałów na stanowiska produkcyjne,
  • Transportowanie półwyrobów między obszarami produkcyjnymi,
  • Obsługa sprzętu i urządzeń logistycznych,
  • Uczestniczenie w inwentaryzacji,
  • Przestrzeganie regulaminu pracy oraz obowiązujących w firmie zasad i procedur.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Sprawności fizycznej
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • Komunikatywności, samodyscypliny

Czekamy na Twoją aplikację.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
SMA Magnetics
Profil firmy
Liczba pracowników
1000
Założone w
1981
Miasto
Modlniczka