Wczytywanie...
2024-01-15

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat

– Atrakcyjny pakiet socjalny (system kafeteryjny MyBenefit, imprezy integracyjne, paczki świąteczne dla dzieci, karty Multisport, dodatki świąteczne dla pracowników itp.);

– Prywatną bezpłatną opiekę medyczną (LuxMed), z możliwością ubezpieczenia swoich bliskich;

– Ubezpieczenie grupowe;

– Program poleceń pracowniczych – nawet do 2500 zł premii

– Szkolenia dla pracowników – możliwość uzyskania uprawnień na podesty ruchome (UDT).

Jakie zadania przed Tobą?

– Operacje magazynowe – przy użyciu wózka wysokiego składowania (piętrowanie palet – przygotowanie palet do załadunków, odstawianie palet po rozładunkach, zdejmowanie palet do strefy pickingu),

– Przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w magazynie.

Co pomoże Ci w realizacji zadań?

– Dyspozycyjność związana z systemem pracy 3-zmianowej w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00;

– Gotowość do pracy w weekendy – w zależności od zamówień klienta

– Odpowiedzialność, rzetelność wykonywanej pracy, dokładność,

– Umiejętność pracy w zespole,

– Doświadczenie w pracy magazynowej

Warunek konieczny: uprawnienia na wózki widłowe UDT i doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składowania.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
FM Logistic
Profil firmy
Branża
Logistyka
Liczba pracowników
27500
Założone w
1967
Miasto
Niepołomice