Wczytywanie...
2024-01-24
Zadania
  • prowadzenie procesu produkcji zgodnie z receptą oraz Instrukcją Obsługi WMA zapewniający wysoką jakość produkcji
  • kontrola rozchodu materiałów i surowców używanych w procesie produkcji oraz minimalizacja zużycia
  • dbanie zarówno o czystość jak i o stan techniczny wytwórni
  • kontrola stanu technicznego poszczególnych elementów wytwórni
  • obsługa i bieżące utrzymanie i remonty wytwórni
  • ścisła współpraca z laboratorium celem uzyskania pożądanych parametrów produktu
  • przeglądy, naprawy oraz konserwacje  instalacji elektrycznej i instalacji automatycznej regulacji procesu produkcji
Wymagania

 – dobra organizacja pracy
 – aktualne uprawnienia do obsługi ładowarki kat. II pow 25 ton
 – mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
 – dyspozycyjność , prawo jazdy kat. B

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Budownictwo
Liczba pracowników
6500
Założone w
1987
Miasto
Warszawa