Wczytywanie...
2024-01-15

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa obrabiarek CNC (Tokarek)
  • przestrzeganie procedur jakościowych
  • monitorowanie stanu technicznego maszyn
  • praca z dokumentacją produkcyjną
  • wstępna kontrola jakości wykonywanych elementów
  • realizacja planu produkcyjnego.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (mile widziane w kierunku mechanika, obróbka skrawaniem)
  • doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie (sterowanie: Haas/OSP-Okuma) minimum 1 rok
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy zgodnie z procedurami
  • gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • dobra organizacja pracy
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • nastawienie na wysoką jakość
  • wysoka motywacja do dzielenia się wiedzą
  • bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy:

  • stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę
  • premia kwartalna – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów
  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • system kafeteryjny benefitów – w którym możesz sobie zamówić wedle własnego uznania bony o różnej wartości do wybranych sklepów
  • PPE – dbamy o przyszłość naszych pracowników, dlatego w PWT sfinansujemy Twoją składkę emerytalną w wysokości 5 % wynagrodzenia brutto
  • wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy dlatego w PWT zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • jesteśmy fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • ciągłe doskonalenie – dofinansujemy studia w ramach programu Scholar, który umożliwia studiowanie na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Pratt & Whitney Tubes
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
1300
Założone w
1860
Miasto
Niepołomice