Wczytywanie...
2024-01-13

Cel stanowiska:

Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Montaż podzespołów zgodnie dokumentacją technologiczną,
  • Wykonywanie zleconych prac manualnych przy linii produkcyjnej,
  • Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,
  • Rejestracja produkcji w systemie,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Praca zgodnie z instrukcją stanowiskową.

 Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym,
  • Podstawowa znajomość zasad obsługi komputera,
  • Sprawność manualna,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Czego możesz się spodziewać dołączając do naszego zespołu?

  • Zatrudnienia na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Klimatyzowanej hali produkcyjnej,
  • Posiłków z dopłatą od pracodawcy,
  • Darmowej kawy i herbaty,
  • Owocowych wtorków,
  • Bonusów finansowych na święta i wakacje,
  • Opieki medyczna dla pracownika z możliwością poszerzenia pakietu o członków rodziny,
  • Ubezpieczenia grupowego,
  • Karty Multisport,
  • Miłej atmosfery pracy.

Czekamy na Twoją aplikację.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
SMA Magnetics
Profil firmy
Liczba pracowników
1000
Założone w
1981
Miasto
Modlniczka