Wczytywanie...
2024-01-17
Twój zakres obowiązków
  • Bieżące usuwanie usterek i awarii maszyn oraz urządzeń
  • Przezbrajanie narzędzi i linii montażowych
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Utrzymanie ciągłości produkcji
  • Analiza przyczyn awarii i proponowanie działań zapobiegawczych
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i mechatroniki
Nasze wymagania
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • Znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu (mile widziane)
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym [6:00-14:00, 14:00-22:00]
  • Umiejętność rozwiązywania problemów mechanicznych
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość układów automatyki
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju posiadanych umiejętności
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów (w tym bezpłatna opieka medyczna)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Liczba pracowników
3000
Założone w
1896
Miasto
Wieliczka