Wczytywanie...
2024-01-16
Twój zakres obowiązków
  • Realizacja bieżących zadań na magazynie (rozładunek, załadunek)
  • Sprawdzanie ilościowe i asortymentowe zgodności towaru z dokumentami
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa wózków wysokiego składowania
  • Obsługa spawalni
  • Prace porządkowe
  • Kompletowanie towaru
  • Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy
Nasze wymagania
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu sportowego, ubezpieczenie grupowe na życie)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Liczba pracowników
3000
Założone w
1896
Miasto
Wieliczka