Wczytywanie...
2024-01-12
Opis stanowiska

Do Osoby zatrudnionej  w tym dziale będzie należało m. in. :

  • Wprowadzanie wyciągów bankowych do systemu księgowego
  • Uzgadnianie sald kont księgi głównej oraz ksiąg analitycznych
  • Sporządzanie rozrachunków , kontrola sald należności i zobowiązań z dostawcami
  • Kontrola kont rozrachunkowych dotyczących płac
  • Wprowadzanie faktur zakupu do systemu księgowego
  • Przygotowanie danych do badania sprawozdania finansowego wymaganych przez biegłych rewidentów
Od kandydata oczekujemy
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego: ekonomia / finanse / rachunkowość
  • 3-letniego doświadczenia na stanowisku: Księgowego / Samodzielnego Księgowego
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ich praktycznego zastosowania
  • Znajomość zasad Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office: Word / Excel
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy oraz analitycznego myślenia
  • Systematyczność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych
Oferujemy
  • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Stalprodukt S.A.
Profil firmy
Liczba pracowników
1365
Założone w
1971
Miasto
Bochnia