Wczytywanie...
2024-01-13

Cel stanowiska:

                 Koordynowanie wdrażania nowych produktów i technologii w firmie.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja wdrożeń wyrobów na produkcję,
  • Koordynacja wdrożenia nowych maszyn i nowych technologii na produkcję,
  • Koordynowanie pracy zespołu wdrożeniowego (zespół interdyscyplinarny),
  • Wyceny nowych wyrobów,
  • Określenie wymaganych inwestycji dla nowo wdrażanych wyrobów,
  • Planowanie zapotrzebowania na maszyny i urządzenia w trakcie wdrożenia,
  • Koordynacja wykonania prototypów i próbek nowych wyrobów,
  • Optymalizacja wyrobów w fazie projektowej,
  • Przygotowanie dokumentacji dla wdrażanego wyrobu zgodnie z metodyką firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Język angielski – B2,
  • Prawo jazdy kat. B.

Wiedza specjalistyczna:

  •  Znajomość zasad zarządzania projektami,
  •  Znajomość nowoczesnych zasad organizowania produkcji (Lean Manufacturing, VSM, Kaizen, Kanban),
  •  Wiedza z zakresu inżynierii produkcji, mechaniki, elektroniki.

Znajomość systemów i programów IT:

  •  Pakietu Microsoft Office – biegła,
  •  AutoCad – zaawansowana.

Umiejętności ogólne:

  •  Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  •  Praca zespołowa,
  •  Analityczne myślenie,
  •  Rozbudowane umiejętności komunikacyjne,
  •  Myślenie strategiczne zorientowane na biznes.

#bethechange Czekamy na Twoją aplikację.

Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
SMA Magnetics
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
1000
Założone w
1981
Miasto
Modlniczka