Wczytywanie...

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem i sklepem.
  • Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów funkcjonowania sklepu.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta.
  • Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów.
  • Praca z kolektorem oraz systemem SAP.
  • Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi sprzedażą w danym rejonie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Ukierunkowanie na realizację celów biznesowych.
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu.
  • Doświadczenie w branży handlowej, usługach lub gastronomii.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Wiedza na temat rynku spożywczego.

Mile widziane

  • Znajomość rynku spożywczego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe.
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy.
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Pełny etat
Biedronka
Profil firmy
Branża
Sprzedaż/Obsługa klienta
Liczba pracowników
60000
Założone w
1995
Miasto
Warszawa