Wczytywanie...

Junior e-commerce specialist z językiem czeskim

2024-01-16

Główne zadania:

  • Realizacja nakreślonego planu zespołu i firmy jako całości
  • Zarządzanie treściami handlowymi (opisy produktów, marek, kolekcji, haseł marketingowych na www i nie tylko)
  • Tłumaczenie tekstów i materiałów informacyjnych (PL / ENG -> CZ)
  • Współtworzenie działań promocyjnych i wizerunkowych
  • Tworzenie i wysyłka kampanii mailingowych
  • Współpraca z innymi działami firmy (Marketing, PR, SEO/SEM, Produkt, Logistyka, CS)

Oczekiwania:

  • Perfekcyjna znajomość języka czeskiego – w mowie i piśmie
  • Język angielski: wymagany minimalny poziom – B2
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • Chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy samodzielnej
  • Język polski: znajomość będzie dodatkowym atutem
  • Język słowacki: znajomość będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, modzie lub e-commerce
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
Sprzedaż/Handel
Liczba pracowników
1000
Założone w
2011
Miasto
Kraków