Wczytywanie...
2024-01-16

Profil pracownika

  • Wykształcenie wyższe
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (konieczność tworzenia i redakcji treści w tym języku)
  • Doświadczenie w pracy z tekstem (mile widziane w branży IT)
  • Zainteresowanie obszarami marketingu i PR z naciskiem na działania w zakresie digital marketingu
  • Chęć rozwoju i zdobycia atrakcyjnego doświadczenia w marketingu B2B
  • Umiejętność planowania pracy i analizy efektów
  • Wewnętrzna motywacja do działania

Twoje zadania

  • Udział w budowaniu przekazu i realizowaniu kampanii marketingowych
  • Współpraca przy opracowaniu strategii contentowej z innymi specjalistami
  • Przygotowywanie tekstów na potrzeby publikacji na zewnętrznych portalach (artykuły, komunikaty prasowe, reklamy)
  • Przygotowywanie treści na potrzeby stron www, e-mail marketingu, social media, materiałów promocyjnych (whitepaper’y, e-booki, case studies, raporty branżowe itp.)
  • Optymalizacja tworzonych treści pod kątem wyszukiwarek, ścisła współpraca z działem SEO
  • Wykorzystanie dokumentów opisujących profile „buyer person”  i tworzenie treści pod kątem ich potrzeb

Dla Ciebie

  • Umowa o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mocno rozwojowe stanowisko pracy, umożliwiające zdobycie atrakcyjnego na rynku pracy doświadczenia
  • Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Dostęp do szkoleń produktowych oraz szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24 (dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny), strefa rekreacyjna z basenem i siłownią, stołówka
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża
IT
Liczba pracowników
7000
Założone w
1993